Časté dotazy

Zvuky můžete stahovat, dokud balíček nevyčerpáte. Není žádné časové omezení. S dalším nákupem se bude počet zvuků ke stažení sčítat. Již stažené zvuky můžete používat neomezeně dlouho, dokud je použití v souladu s naší licencí.

Ano, komerční použití ve filmu, televizi, rádiu, počítačových hrách, webových aplikacích atd. je povoleno. Není však možné prodávat např. CD s těmito zvuky nebo je znovu prodávat nebo poskytovat online. Používat se mohou pouze jako součást Vašeho projektu, filmu, webové stránky, instalace, divadelního představení atd.

Stažený zvuk ve formátu WAV obsahuje český název bez diakritiky. Při vyhledávání zvuků lze zadávat slova, výrazy a věty s diakritikou i bez diakritiky.

Ne, zvuky můžete z Vašeho účtu stahovat i opakovaně a již za ně nebudete platit. Ruchy.cz můžete využívat jako Vaši online zvukovou banku bez nutnosti uchovávat data na pevném disku.

Ano, budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde zvolíte platební metodu - Bankovní převod. Při platbě bankovním převodem trvá připsání kreditu pro stahování v řádu několika minut až 24 hodin v závislosti na bance a času provedení transakce. Pokud potřebujete stahovat zvuky okamžitě, doporučujeme platbu kartou.

Při platbě kartou se kredit přičte okamžitě, nejdéle v řádu několika minut po provedení transakce. Při platbě bankovním převodem trvá připsání kreditu v řádu několika minut až 24 hodin v závislosti na bance a času provedení transakce.